Yhteystiedot

Jaostot ja niiden kokoonkutsujat

Historiatoimikunta Tapani Järvinen
Ohjelmajaosto Leo Lindstedt
Tiedotusjaosto Jouni Liuke
Kulttuurijaosto Raili Kataja
Ympäristöjaosto Markku Ahti

Hallitus 2019

MARTINRANTASEURAN HALLITUS 2019      

 

Sirpa Kumlander, puheenjohtaja, taloudenhoitaja ja vastaava päätoimittaja

sirpa.kumlander@outlook.com

050 592 8360

Markku Ahti, varapuheenjohtaja, ympäristöjaoston vetäjä

markku.a.ahti@gmail.com

050 514 1890

Raili Ruuskanen, sihteeri

railiruuskanen@gmail.com
puh. 040 197 2252

Irmeli Mattila, varasihteeri

s.irmelimattila@gmail.com

050 086 9022

Jouni Liuke, päätoimittaja

jouni.liuke@pp.inet.fi

0400 930 304

Auli Talja, viestintävastaava

auli.talja@gmail.com

050 326 2628

Anne Heickell, hallituksen jäsen

anne.heikell-laine@gmail.com

045 121 8138

 

Toimihenkilöt 2019

Tapani Järvinen, historiajaosto

htapsa.jarvinen@gmail.com

040 817 7248

Raili Kataja, ohjelma- ja kulttuurijaosto

raili.i.kataja@gmail.com

0400 308 482

Heimo Kumlander, jäsenkirjuri ja postitus

heimo.kumlander@gmail.com

040 593 4021

Olli Mäki, lehden taitto ja kotisivut

olli@ollimaki.com

Toimihenkilöt 2018

Leo Lindstedt
ohjelmajaoston vetäjä
puh. 045 807 1930
Raili Kataja
historia- ja kulttuurijaoston vetäjä
puh. 0400 308 482
Galleriavastaava Martti Walden marttiw@gmail.com
Martinranta Galleriani osoite: http://www.martinranta.org
Heimo Kumlander
jäsenkirjuri ja postitus
puh. 040 593 4021
Olli Mäki
Lehden taitto ja kotisivut
puh. 045 6506086
Ahto Heinonen, muonitusvastaava
toimisto@turunakilta.fi
puh. 040 074 2908