Yhteystiedot

Jaostot ja niiden kokoonkutsujat

Historiatoimikunta Tapani Järvinen
Ohjelmajaosto Leo Lindstedt
Tiedotusjaosto Jouni Liuke
Kulttuurijaosto Raili Kataja
Ympäristöjaosto Markku Ahti

Hallitus 2019

MARTINRANTASEURAN HALLITUS 2019      

 

Sirpa Kumlander, puheenjohtaja, taloudenhoitaja ja vastaava päätoimittaja

sirpa.kumlander@outlook.com

050 592 8360

Markku Ahti, varapuheenjohtaja, ympäristöjaoston vetäjä

markku.a.ahti@gmail.com

050 514 1890

Raili Ruuskanen, sihteeri

railiruuskanen@gmail.com
puh. 040 197 2252

Irmeli Mattila, varasihteeri

s.irmelimattila@gmail.com

050 086 9022

Jouni Liuke, päätoimittaja

jouni.liuke@pp.inet.fi

0400 930 304

Auli Talja, viestintävastaava

auli.talja@gmail.com

050 326 2628

Anne Heickell, hallituksen jäsen

anne.heikell-laine@gmail.com

045 121 8138

Arto Siitonen, hallituksen jäsen

arto.olavi.siitonen@gmail.com

041 507 3317

Mikko Ahola, hallituksen jäsen

mikko@mikkoahola.net

0400 523 390

Timo Turkula, hallituksen jäsen

tjtuavia@gmail.com

050 596 7877

 

Toimihenkilöt 2019

Tapani Järvinen, historiajaosto

htapsa.jarvinen@gmail.com

040 817 7248

Raili Kataja, ohjelma- ja kulttuurijaosto

raili.i.kataja@gmail.com

0400 308 482

Leo Lindstedt, ohjelmajaosto

leo.lindstedt@gmail.com

045 807 1930

Heimo Kumlander, jäsenkirjuri ja postitus

heimo.kumlander@gmail.com

040 593 4021

Olli Mäki, lehden taitto ja kotisivut

olli@ollimaki.com