Yhteystiedot

Hallitus 2021

MARTINRANTASEURAN HALLITUS   2021       

Sirpa Kumlander, puheenjohtaja ja vastaava päätoimittaja

sirpa.kumlander@outlook.com

050 592 8360

 

Anne Hakanen, sihteeri ja etäyhteydet

aunehaka@gmail.com
puh. 040 518 8957

 

Aimo Mäki, varapuheenjohtaja ja ympäristöjaosto

makiaimo@gmail.com

040 540 2118

 

Mikko Ahola, talous ja kirjanpito

mikko@mikkoahola.net

0400 523 390

 

Tapani Järvinen, historiajaosto

htapsa.jarvinen@gmail.com

040 817 7248

 

Raili Kataja, ohjelma- ja kulttuurijaosto

raili.i.kataja@gmail.com

0400 308 482

 

Jouni Liuke, lehden päätoimittaja

jouni.liuke@pp.inet.fi

0400 930 304

 

Auli Talja, kotisivut ja TS

auli.talja@gmail.com

050 326 2628

 

 

TOIMIHENKILÖT 2021

 

Leo Lindstedt, ohjelmajaosto

leo.lindstedt@gmail.com

045 807 1930

 

Heimo Kumlander, jäsenkirjuri ja postitus

heimo.kumlander@gmail.com

040 593 4021

 

Olli Mäki, lehden taitto

olli@ollimaki.com